Kort voor zijn overlijden stond Ben Saunders nog op het podium, op de bruiloft van Ladies of Soul-zangeres Berget Lewis. Edsilia Rombley was er ook bij en blikt bij Shownieuws terug op die dag. “Hij was helemaal gelukkig voor Berget.”
Het optreden op de bruiloft van Berget Lewis (54) bleek uiteindelijk het laatste van Saunders te zijn. Edsilia (48) koestert de herinnering aan dat moment. “Het was bij de ceremonie”, vertelt ze. Die setting maakte het extra bijzonder. “Hij heeft te gek opgetreden.”
Op de vraag hoe Saunders die dag op haar overkwam, is ze duidelijk: “Happy, gezellig en blij. Hij was helemaal gelukkig voor Berget.”
Bergets man Maurice Spek was goed bevriend met Saunders. Het nieuws over zijn overlijden kwam dan ook totaal onverwacht. “We waren allemaal in shock. Wij zagen hem daar zo gelukkig met zijn vrouw”, legt Edsilia uit.
Tot een lang gesprek kwam het die dag niet. Edsilia en Saunders spraken elkaar kort en complimenteerden elkaar met hun optredens. Edsilia was naar eigen zeggen zelf erg nerveus voor haar optreden op de bruiloft van haar vriendin.
Saunders werd in 2011 de allereerste winnaar van The Voice of Holland. Vorige week werd hij als vermist opgegeven, waarna de politie een grote zoekactie startte bij de Rijkerswoerdse Plassen, in de buurt van Arnhem. Zijn broer Dean Saunders bevestigde later het overlijden van de 43-jarige zanger. Woensdag vond de uitvaart plaats in besloten kring.
Het beste van LINDA. direct in je mail? Meld je aan voor onze nieuwsbrief.
Weduwe van Ben Saunders deelt emotioneel bericht: ‘Op het moment dat ik de kracht heb, delen we zijn nieuwe muziek’
















