Michella Kox is donderdagavond, op Witte Donderdag, te zien als Barabbas in The Passion. Dat vertelt de 43-jarige realityster donderdagochtend op radiozender NPO 3FM.
Een woordvoerster van KRO-NCRV bevestigt dat Kox de rol van Barabbas speelt.
Michella Kox als Barabbas
Barabbas, de gevangene die in plaats van Jezus vrijkomt, wordt vaak gespeeld door iemand die het jaar ervoor in opspraak raakte. “Ik vind mezelf meer de heilige maagd Maria, maar dat boden ze mij niet aan”, grapt Kox.
De realityster, bekend van shows als Echte Meisjes in de Jungle en Dames in de Dop, was aanvankelijk van plan om een peuk op te steken tijdens de uitzending, maar ziet daar toch van af. “Dat gaat echt te ver”, aldus Kox.The Passion wordt donderdagavond uitgezonden vanuit Terneuzen. De hoofdrollen worden dit jaar gespeeld door onder anderen Dorian Bindels (Jezus), Eva Simons (Maria) en Eddy Zoëy (Judas).
Dorian Bindels neemt dit jaar de rol van Jezus op zich: “Een prachtig project om aan mee te doen, en al helemaal in deze rol.” De rol van Maria wordt dit jaar gespeeld door Eva Simons: “Dat ik die rol mag vertolken vind ik echt een eer.”
En Anita Witzier keert terug als verslaggever. Burgemeester Erik van Merrienboer van Terneuzen laat via Omroep Zeeland weten blij te zijn met het thema ‘Ik ben bij je’: “Je bent er op het moment dat de ander je nodig heeft. Wij als gemeente vinden het belangrijk om eenzaamheid aan te pakken en om voor verbinding te zorgen. Vandaar dat het thema zeer passend is bij Terneuzen.”