Kijkers van de Nederlandse Love Is Blind zijn nog maar net begonnen met kijken, of de eerste ophef is al een feit. Jurriaan vertelt zijn blind date Mika namelijk doodleuk dat hij niet kan vallen op een vrouw die ‘volledig getint’ is. En dat in een programma waarin je elkaar juist níet ziet.
De Nederlandse versie van Love is Blind staat sinds deze week op Netflix. Bas Smit en Nicolette van Dam presenteren het programma, waarin vijftien vrijgezelle mannen en vijftien vrijgezelle vrouwen met elkaar daten vanuit zogenoemde pods.
Ze praten urenlang met elkaar, maar zien elkaar niet. Pas als er een serieuze klik is en een koppel samen op reis gaat, staan ze voor het eerst oog in oog. Het idee: je wordt verliefd op iemands persoonlijkheid, niet op een plaatje.


















