Vakantieparkentycoon Peter Gillis gaat als een trein. Maar dat maakt hem blijkbaar ook kwetsbaar: hij zou op een dodenlijst prijken.
Dat vertelt hij in aanloop van zijn volgende week te verschijnen autobiografie.
Peter Gillis
De Nederlandse multimiljonair, die sinds kort ook een heus kasteel in België bezit, wordt om die reden al enige tijd beveiligd. Maar wie het op hem voorzien heeft, weet hij niet. Daar wil de Nederlandse politie niets over loslaten.
Belgische rechercheurs hebben hem wel wat meer verteld over uit welke hoek de dreiging komt. Gillis: “Ik hoorde iets over een motorbende en dat die persoon volgend jaar vrijkomt. Ik weet nog steeds niet wie erachter zit.”
Alarmknop
Gillis is er de man niet naar om zich bang te laten maken, maar zegt wel een goed alarmsysteem te hebben geïnstalleerd. Daarnaast loopt hij met een zogeheten alarmknop rond, die hij soms per ongeluk af laat gaan.
Gillis’ biografie wordt met 100.000 exemplaren gelanceerd. Hij zal een deel daarvan zélf signeren. Niet in zijn vakantieparken, maar in een select aantal boekhandels.