Voor ‘Spuiten en Slikken’ interviewt presentator Jurre Geluk iedere week een persoon die je niet zomaar in het dagelijks leven tegenkomt. Evi (23) is pedofiel en vertelt anoniem over haar geaardheid.
Bij pedofielen wordt vaak gedacht aan “een vies oud mannetje dat aan kinderen zit”. Dat dacht Evi ook voordat ze erachter kwam dat ze zelf pedofiele gevoelens heeft. “Dat is wel even schrikken,” vertelt Evi. Dat ze een vrouw is met pedofiele gevoelens en daardoor ver buiten de norm valt “is heel eenzaam”.
Pedofiel
Jurre vraagt aan Evi hoe het is om pedofiel te zijn. “Voor mij hoort het er nu gewoon bij. Ik heb er wel jaren mee gestruggled, maar het is een onderdeel van mijn identiteit en ik heb het geaccepteerd”, vertelt Evi openhartig. Ze is onherkenbaar in beeld, omdat ze niet het risico wil lopen om bijvoorbeeld haar baan kwijt te raken.


















