Inzittenden van een vliegtuig van maatschappij Pegasus hebben ongetwijfeld doodsangsten uitgestaan: vlak na de landing in Turkije schoot het toestel vandaag bijna de zee in.
Het vliegtuig ontkwam (op het nippertje) aan een duik in de Zwarte Zee, doordat het op de helling bleef hangen.
Lees ook
Passagier Ryanair is lange wachten na landing spuugzat en springt uit vliegtuig
Paniek
Alle 168 inzittenden konden ongedeerd worden geëvacueerd, melden verschillende Turkse media. Het ongeluk, dat in het vliegtuig veel paniek veroorzaakte, gebeurde in de Turkse plaats Trabzon. Over de oorzaak is nog niets duidelijk.
Whoa 🚨 Vlucht Ankara naar Trabzon van Pegasus Airlines gisteren schiet bij landing door, komt meters voor de Zwarte Zee tot stilstand. Alle 162 passagiers en 6 crewleden ongedeerd. pic.twitter.com/TYZiTayscy
— Olaf Koens (@obk) January 14, 2018
Dat reizen met het vliegtuig niet altíjd goed gaat, zie je ook in onderstaande video: een passagier van Ryanair is het lange wachten na de landing spuugzat, en springt uit het vliegtuig.
















