Quote 500-miljonair Edward Hollander (55) heeft het financieel gezien goed voor elkaar, maar zijn grootste trots is toch wel zijn vrouw, realityster Amanda Balk (38).
Het stel vertelt erover in een interview met Quote, daar waar het allemaal begon.
Edward Hollander
Als Edward Hollander Amanda Balk jaren geleden spot op de website van Quote, is hij op slag verliefd. “Ik dacht: dit is de mooiste vrouw die ik ooit heb gezien.”
Hij doet dan ook alles om haar hart te veroveren. Zo lokt hij Amanda via een vriend naar het Amsterdamse Okura hotel, met het idee dat ze daar een zakelijke afspraak heeft. Als ze daar aankomt, hoort ze wat de echte reden is. “De mannen van tegenwoordig doen zo weinig moeite”, zegt ze. “Edward heeft vanaf moment één zó zijn best gedaan. Dat raakte me.”
Hun tweede date is bij een Van der Valk hotel in Vianen. Als Amanda aan komt rijden in haar Range Rover Evoque, vindt hij dat maar een armoedige auto. Wat is je droomauto, vroeg hij. Twee weken later kwam er een gloednieuwe Porsche voorrijden volgens Quote.
Liefde
Volgens Amanda is Edward haar veilige haven. “Liefde is veiligheid en die heb ik bij Edward gevonden. Hij is mijn partner, mijn beste vriend en de vader die mijn dochter nooit heeft gehad.” Onlangs zijn de twee getrouwd, wat een hapje uit zijn vermogen moet zijn geweest. Dat kan invloed hebben op zijn plek in de Quote 500.
Maar of dat hem interesseert? “De eerste keer dat ik erin stond vond ik het leuk. Ik kwam binnen op plek 185: niet verkeerd. Maar nu? Het doet me geen reet. Of ik nou op 142 of 499 sta, het maakt me niks uit. Zet maar op m’n grafsteen: liefhebbende vader, levensgenieter. Dat is veel belangrijker.”