Het is haar zéker niet aan te zien, maar de laatste nog levende ‘Golden Girl’ Betty White mag vandaag maar liefst 99 kaarsjes uitblazen.
Een groot feest kan ze gezien de corono-pandemie helaas niet geven. Maar dat is voor La White nog geen reden om het leven élke dag te vieren, al 99 jaar lang.
Betty White
Als Rose Nylund zette ze in Golden Girls een dom (as)blondje pur sang neer: lief, naïef en altijd goed voor een gênante uitspraak. Betty Marion White Ludden zorgde samen met de karakters Sophia, Blanche en Dorothy voor de leukste sitcom uit de jaren tachtig en negentig. Dat deed ze overigens na een succesvolle carrière als glamourmodel en talkshowhost. Maar de rol van komisch actrice bleek haar veel beter te passen.