Praten over sex blijft voor velen een taboe. Werken in de seksindustrie al helemaal. De 25-jarige Kelly is sekstelefonist, en geeft een uniek kijkje in haar leven in de docu ‘Hallo, met Kyoko’.
Kyoko is het alter-ego van Kelly, die al vijf jaar wordt gebeld door mannen die op zoek zijn naar sex (te zien in de bovenstaande video).
Hallo, met Kyoko
Het begon ooit als een manier om geld te verdienen, maar inmiddels is bij Kelly een soort “verlangen” ontstaan naar de gesprekken met de mannen. In de docu Hallo, met Kyoko zien we niet alleen het werkleven van Kelly – oftewel Kyoko – maar ook haar privéleven. “De regisseur zette me af en toe voor het blok om de confrontatie met m’n eigen gevoelens aan te gaan. Ik maakte altijd harde grappen over de eenzaamheid van de mannen die mij bellen, maar ik ben erachter gekomen dat ik mezelf eigenlijk ook vaak eenzaam voel.”













