In Nederland weten we inmiddels dat Laurent Simons (9) ontzettend slim is – hij heeft bijna zijn universitaire bachelor binnen – maar buitenlandse media krijgen hem nu ook in de smiezen.
CNN noemt hem een ‘child prodigy’; een wonderkind dat jonger is dan tien jaar en net zo bekwaam is als een volwassene op een bepaald gebied.
Balans
De Amerikaanse zender heeft om die reden ook een interview met Laurents ouders gedaan. Volgens zijn vader is de jongen net een spons. “Het is voor hem geen probleem om alle informatie in zich op te nemen.” Prestigieuze universiteiten van over de hele wereld hebben al contact met de negenjarige gezocht, maar: “We willen niet dat hij te serieus wordt. We moeten een balans vinden tussen zijn talenten en het kind-zijn.”