Annechien Steenhuizen keert voorlopig nog niet terug op televisie bij het NOS Journaal.
De NOS laat aan TVgids weten dat er op dit moment geen nieuwe ontwikkelingen zijn.
Annechien Steenhuizen
De 48-jarige journaliste is al langere tijd afwezig vanwege familieomstandigheden. Dat bevestigde een woordvoerder van de NOS eerder, na berichtgeving van het AD in november 2024. Haar laatste uitzending dateert van september 2024 en sindsdien is niet bekend wanneer zij haar werkzaamheden zal hervatten.
Annechien is sinds 2009 verbonden aan de NOS en was van mei 2013 tot september 2024 een van de vaste gezichten van het Achtuurjournaal. Daarnaast presenteerde zij het NTR-programma Project Rembrandt, waarin wordt gezocht naar de meest getalenteerde kunstschilder van Nederland. Het vierde seizoen daarvan werd in maart 2024 uitgezonden.
Nieuw seizoen
Eerder liet de omroep weten dat er wel een vijfde seizoen van Project Rembrandt in de maak is. Ter gelegenheid van het vijfjarig jubileum vinden de opnames plaats op een zogenoemde schildercampus in het buitenland. Volgens de oproep voor deelnemers staat de opnameperiode gepland voor juni en juli 2026. Of Annechien Steenhuizen daarbij opnieuw als presentatrice te zien zal zijn, is op dit moment nog niet bekend.