Britt Dekker gaat binnenkort programma’s maken voor Talpa, waarvoor ze van John de Mol een paard kreeg. In een interview met ‘RTL Boulevard’ licht ze dat, zoals alleen zij dat kan, nog even toe.
En dat loopt dan ook al snel behoorlijk uit de hand.
Een paard in ruil voor programma’s
De hamvraag volgens Olcay is: “Hoe kwam je erop om een paard te vragen voor je presentatiewerkzaamheden?” Britt legt uit dat het met een grapje begon. “Als ik wat doe, dan wil ik uitbetaald krijgen in een paard”, dolde Dekker, niet wetende dat dat uiteindelijk ook echt zou lukken. RTL Boulevard was vervolgens benieuwd hoeveel dat paard dan ongeveer gekost zou moeten hebben, en kwam op een bedrag van vier ton uit. “Ze zijn best wel in de buurt gekomen”, lacht Britt, maar echt vertellen hoeveel het dier kostte, zal ze naar eigen zeggen nooit doen.
Uitbetaald in natura
Het interview krijgt echter een lollige wending wanneer Britt begint over de Belastingdienst, en uitlegt waarom het paard niet op haar naam staat. “Omdat ik natuurlijk een soort van uitbetaald krijg in natura – klinkt f*cking smerig – kan het paard niet op mijn naam staan.” En daarmee is de toon gezet, want Olcay kan haar lach niet langer inhouden.
Lees ook
Britt Dekker sluit (originele) deal met John de Mol: een paard in ruil voor programma’s
Buisjes sperma als verdienmodel
Die sfeer zet door wanneer Olcay vraagt wat Britt met het paard gaat doen. Op Instagram zou ze gelezen hebben dat Britt van plan zou zijn om te gaan fokken met het paard. En dat klopt volgens de paardenliefhebber. “Als je ermee gaat dekken, dan is één buisje sperma 2000 euro waard!”, vertelt een dolenthousiaste Britt. “Gatverdamme Britt!”, is de eerste reactie van Olcay, die zich tevens verontschuldigt naar de kijkers toe, omdat het interview “nu wel heel plat wordt”, maar later in de studio komt ze daarop terug. “Eigenlijk is Britt gewoon echt een zakenvrouw.”
Het hele interview van RTL Boulevard met Britt Dekker kijk je hier terug.