De Lochemse Hockey Club is in diepe rouw na het plotselinge overlijden van Annemarijn. De jonge vrouw was slachtoffer van storm Conall en is omgekomen omdat een boom op haar viel terwijl ze fietste.
Het ongeluk gebeurde woensdagavond rond 19.15 uur.
Verdriet
De hulpdiensten waren massaal ingezet, maar hulp mocht niet meer baten. ‘We zijn enorm verslagen door het bericht dat vanavond Annemarijn door een noodlottig ongeluk is overleden. Het raakt ons diep en we hebben geen woorden voor dit enorme verlies’, schrijft de club op Facebook.
De hockeyclub houdt vanavond een bijeenkomst voor alle leden. ‘Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar haar familie en iedereen die haar liefheeft’, schrijft de club.
Pas de privacy manager instellingen aan om dit Facebook item te kunnen bekijken.
Conall is officieel de 69e zware herfststorm sinds het begin van de metingen in 1910, meldt Weeronline.