Boer Jaap (51) die in 2018 deelnam aan het programma ‘Boer zoekt Vrouw’ is verliefd. De bloemenboer is sinds december samen met de Deense Helle.
Jaap kreeg in december een grote kerstkaart thuisgestuurd van de toen nog onbekende Deense.
Boer Jaap
Op die kaart had ze volgens de boer uit Noord-Holland een mooi verhaal geschreven en haar telefoonnummer vermeld. “Het leek me een leuke vrouw”, vertelt Jaap aan KRO-NCRV, “dus ik besloot haar te bellen.”
Het was dus Helle die de eerste stap zette. Na haar scheiding besloot ze dat haar volgende man het ’type boer Jaap’ moest zijn. Na het eerste telefoontje sloeg de vonk snel over; ze vierden zelfs al kerst met elkaar. Toen Helle in januari een paar dagen naar Denemarken vertrok en Jaap haar zo miste, wist hij het zeker: “Ik ben verliefd.”
Een jaar geleden deed boer Jaap nog een oproep voor een Valentijnsdate. Bij de reünie van Boer zoekt Vrouw 2018 had hij namelijk niemand aan zijn zijde. “Bijna iedereen is gelukkig hier, en mij is het niet gelukt”, vertelde hij Yvon Jaspers tijdens de uitzending.
Maar dit jaar heeft Jaap wel een Valentijn. En als het aan hem ligt nog vele jaren hierna. “Het voelt zo goed. Ik zie een toekomst met haar en haar twee kinderen zeker zitten!”
Pas de privacy manager instellingen aan om dit Facebook item te kunnen bekijken.