De advocaat van Britney Spears houdt vol dat de zangeres niet hoeft te getuigen in een rechtszaak die zij heeft lopen tegen haar vader Jamie.
Dat laat Mathew Rosengart weten in documenten waar de rechter in de zaak om heeft gevraagd.

Advocaten steggelen verder over getuigenis Britney Spears
Britney Spears
Eerder deze maand sommeerde de rechter Jamie Spears binnen dertig dagen een verklaring te komen afleggen. Het gaat over zijn tijd als toezichthouder van zijn beroemde dochter.
Britney werd in 2008 na een mentale inzinking onder curatele gezet. Haar vader werd toen bewindvoerder. Afgelopen najaar kwam er een einde aan dat toezicht. Sindsdien heeft de zangeres haar vader Jamie er verschillende keren van beschuldigd dat hij zijn macht als toezichthouder zou hebben misbruikt.
Pleitnota
Tijdens de vorige zitting droeg de rechter beide partijen op een pleitnota op te stellen om hun argumenten voor en tegen een getuigenis van Britney te onderbouwen. Rosengart stelt in zijn redevoering volgens TMZ dat een getuigenis van Britney niet relevant zou zijn. Documenten, fysiek bewijs en de getuigenis van Jamie zouden de zaak namelijk ondersteunen.
Het lijkt erop dat hij daarmee de zaak wil toespitsen op financieel mismanagement door Jamie en niet op andere beschuldigingen. Zo gaat bijvoorbeeld het gerucht dat pa Spears afluisterapparatuur in de slaapkamer van zijn dochter plaatste.
Beide pleitnota’s moesten binnen zijn voor woensdag, wanneer de rechter een overweging maakt in de zaak.
