Nu de uitzendingen van Married at First Sight achter de rug zijn, mag iedereen het weten: Domenik en Ferenc zijn dolgelukkig met elkaar. Maandenlang moesten ze hun liefde echter verborgen houden.
En dat bleek soms lastiger dan gedacht.

Nu de uitzendingen van Married at First Sight achter de rug zijn, mag iedereen het weten: Domenik en Ferenc zijn dolgelukkig met elkaar. Maandenlang moesten ze hun liefde echter verborgen houden.
En dat bleek soms lastiger dan gedacht.
‘Toen de opnames voorbij waren, moesten we nog lang geheimhouden dat we nog samen waren. Dat vonden we soms best pittig, omdat we bijvoorbeeld samen in de winkel van Domenik wilden zijn. Dat kon niet meer toen de uitzendingen begonnen, waardoor we soms het idee hadden alsof we zonder elkaar hetzelfde moesten beleven. We wilden niet dat onze relatie op straat kwam te liggen en dat is gelukt’, vertellen de twee in hun column voor RTL Boulevard.
Toch ging het bijna een keer mis. De twee brachten al veel tijd samen door in de winkel van Domenik, waardoor klanten zich geregeld afvroegen wie die onbekende man was. Ook tijdens een wandeling door Hilversum werden ze bijna betrapt.
Het zindert tussen Domenik en Ferenc: 'Hij kietelt m’n ziel en streelt m’n hart'Lees ook
‘We liepen toen achter elkaar door Hilversum, waarna mensen aan Domenik vroegen met wie hij op pad was. Nog voordat de uitzendingen op televisie te zien waren, brachten we al veel tijd samen door in de winkel van Domenik. Klanten keken dan soms nieuwsgierig op en vroegen wie die andere man was. We hebben toen gezegd dat Ferenc een nieuwe medewerker was.’
Inmiddels hoeven de twee niets meer verborgen te houden. Sterker nog: ze worden overspoeld met lieve reacties van kijkers.
‘We kunnen wel stellen dat ons verhaal veel heeft losgemaakt. Veel mensen laten weten dat ze erdoor geraakt zijn. Ook willen veel mensen met ons op de foto, en dat vinden we ontzettend leuk. De reacties die we krijgen zijn eigenlijk alleen maar positief. Heel soms zit er een bericht tussen van iemand die ons te klef vindt, maar iedereen die ons omarmt gaat daar dan weer overheen.’
Volgens Domenik en Ferenc is er sinds het einde van de opnames weinig veranderd aan hun relatie. Tijdens de opnames vergaten ze de camera’s al snel en ook nu houden ze vast aan de kleine rituelen die hen zo dierbaar zijn. Bovendien zijn ze trots op de manier waarop hun verhaal in beeld is gebracht.
‘Wij hebben geen homoliefde neergezet, maar een liefdesverhaal tussen twee mensen. Nu kunnen we eindelijk van de daken mogen schreeuwen dat we nog altijd smoorverliefd zijn.’
Het beste van LINDA. direct in je mail? Meld je aan voor onze nieuwsbrief.
Domenik uit ‘MAFS’ maakte zich zorgen om deelname datingprogramma: ‘Werd drie weken voor onze trouwdag uitgezonden’Lees ook





