Een nieuwe liefde ontmoeten in tijden van corona is niet makkelijk. Daarom bedacht Svende Reeskamp, eigenaar van restaurant Zondag in Groningen, de zogeheten date-bekers.
Dat zijn gekleurde bekers waarmee iedereen die op zoek is naar zijn of haar prins(es) op het witte paard, zomaar eens de ware liefde aan de haak kan slaan.
Date-bekers
Sinds een paar weken kun je nu een date-beker halen bij het restaurant aan het Noorderplantsoen in Groningen. Afhankelijk van of je op zoek bent naar een man of een vrouw, kies je een roze of een blauwe beker uit. Wie op zoek is naar een vent, kiest de blauwe, wie op zoek is naar een vrouw, kiest een roze. “En wie op zowel mannen als vrouwen valt, krijg beide bekers mee”, vertelt Svende Reeskamp.