In Amsterdam vindt al jarenlang LHBTI-filmfestival de Roze Filmdagen plaats. Dit jaar worden 140 films vertoond, waarvan er één zeer actuele problematiek aansnijdt: homoseksualiteit in de sportwereld.
In de film Mario ontwikkelen twee topvoetballers gevoelens voor elkaar. En wij ontwikkelen daarmee warme gevoelens voor de KNVB, want de voetbalbond staat officieel achter de film. Een fijn statement.
Liefde of carrière?
Op 15 maart beleeft de Zwitserse film zijn première in ons land. Mario volgt twee jonge professionele voetballers, die op het punt staan om hun grote doorbraak te beleven. Als zij in hetzelfde huis worden ondergebracht op de campus, worden ze verliefd. Maar als er geruchten over hun affaire de kop opsteken, worden ze gedwongen te kiezen: gaan ze voor elkaar of voor hun carrière? Allebei, zo wordt hen door hun agenten duidelijk gemaakt, is geen optie.

















