Onlangs bracht Yolanthe Sneijder-Cabau een bezoek aan Nepal om te strijden tegen de gedwongen seksindustrie in het land. Bij ‘Pauw’ aan tafel vertelt ze over de heftige gebeurtenissen tijdens die reis.
En zien we eerste beelden van de documentaire waarin ze de strijd aangaat met kinderprostitutie. De complete reportage bekijk je bij LINDA.tv.
Free a girl
Met haar stichting Free a Girl zet Yolanthe zich al een aantal jaar in om jonge meisjes te bevrijden van gedwongen prostitutie. Iets wat hard nodig is, blijkt uit haar verhaal bij Jeroen Pauw aan tafel. Toen ze onlangs met zoon Xess Xava naar Nepal afreisde, werd niet alleen zij maar ook Xess geconfronteerd met de harde waarheid. “Wat hij heel bewust heeft meegekregen, is dat er heel veel kindjes zijn zonder papa’s en mama’s.”

















