Tien jaar geleden kwam cameraman Stan Storimans door een clusterbom om het leven in Georgië. Zijn familie, vrienden en collega’s blikken terug in een hartverscheurende documentaire.
In De zinloze moord op cameraman Stan Storimans vertellen de nabestaanden hoe Stan werd vermoord tijdens zijn werk voor RTL Nieuws.
Stan versloeg de brandhaarden
Hij was zeer ervaren, betrokken en onverschrokken. Stan Storimans versloeg als cameraman brandhaarden voor het wereldnieuws. Hij filmde onder meer in conflictgebieden als Zaïre (nu Congo), Ethiopië en Afghanistan. Maar zijn werk in Georgië, op dat moment in oorlog met Rusland over Zuid-Ossetië, werd hem op 12 augustus 2008 fataal. Terwijl hij samen met zijn collega, journalist Jeroen Akkermans, aan het draaien was in Gori, werd er een clusterbom op hen afgeschoten. Daarbij kwam Stan samen met elf Georgische burgers om het leven.

















