Portretten

‘Je ontsnapt aan de harde werkelijkheid, bent voor even in een droomwereld’

Mannen die ‘mermaiden’ dragen, oftewel kunstige staarten. En die ’s zomers liever in het water hangen dan op het droge. “De eerste keer voelde ik me sterk en vrij. Ik zwom al mijn emoties eruit.”

GEERT DEKKERS (36) werkt in de financiële dienstverlening en is single. “Ik wilde een stoere staart. Deze is stijf, stug en krachtig; alle mannelijke elementen zitten erin. Hij heeft de kleur van dolfijnen en vinvissen, en is gemaakt van kunststof stoeldopjes die ik op een mal van gipsverband heb geplakt. Drie maanden heb ik eraan gewerkt. Er zit zelfs een rits in. De eerste keer in het water was spannend. De staart is zwaar en stug, ermee zwemmen een flinke work-out.
Ook op het droge ben ik de mooie meerman. Met mijn bovenlijf op de oever en mijn onderlijf in het water, splash ik hard het water omhoog. Kinderen vinden dat prachtig, ze zien een sprookje tot leven komen.