Voor vrienden en familie komt het niet als een verrassing, maar actrice Rae Dawn (61) wil dat ook de buitenwereld nu hoort van haar affaire met zanger Mick Jagger toen ze 15 jaar oud was en hij 33.
Niet om een #MeToo aan te kaarten, maar omdat ze zich versprak over het voorval tijdens een nog te verschijnen podcast en het verhaal zelf goed naar buiten wil brengen.
Dawn, die in de jaren 80 onder meer bekend werd door haar rol in de film Commando, doet haar verhaal in The Daily Mail. Zij en Jagger ontmoetten elkaar in 1977, toen de rocker nog getrouwd was met Bianca. Hij nam Dawn mee naar de studio, waarna ze samen de nacht doorbrachten. “Ik wist wat ik deed”, vertelt Dawn. “Ik experimenteerde met Mick en had het naar mijn zin.” De actrice benadrukt dat het niet om een misbruikverhaal gaat. “Hij vroeg me nooit hoe oud ik was, maar ik vertelde het hem ook niet. Het kwam gewoon niet ter sprake. Hij liet me ook geen dingen doen die ik niet wilde doen.”