Toch belangrijk om mee te kunnen praten tijdens je koffiewandeling of date. Blijf op de hoogte, om te weten wat er speelt in de wereld. Lekker actueel blijven, dus.
Dit is het belangrijkste ochtendnieuws van woensdag 23 juni.
Dit heb je gisteren misschien gemist
- RTL Nederland en Talpa Network willen samen verder. Voor de kijker verandert er voorlopig niets.
- De Gezondheidsraad is met een nieuw voedingsadvies voor zwangere vrouwen gekomen: “Eet niet te veel sojaproducten.”
- Als het aan ABN Amro ligt, is geld pinnen niet meer gratis. Vooral ouderen en kwetsbaren zullen hier de dupe van zijn.
- De vrouw die zou zijn bevallen van een ‘tienling‘, weigert te vertellen waar haar kinderen zijn. Ze is opgenomen op de psychiatrische afdeling in het ziekenhuis.
- ‘Verdwenen‘ prinses Latifa is in Spanje, als we deze beelden mogen geloven.
Dit is het ochtendnieuws
- Niet meer ‘prikken wat de pot schaft’: voor wie wil, kan vandaag het Janssen-vaccin worden aangevraagd.
- Nederlandse journalist Ingeborg Beugel (61) is opgepakt in Griekenland, omdat ze onderdak verleent aan een vluchteling.
- Het vertrouwen in het nieuws en nieuwsgebruik is toegenomen, meldt het Commissariaat voor de Media.
- München hult zich woensdag alsnog in regenboogkleuren tijdens de EK-wedstrijd tegen Hongarije, ondanks dat Europese voetbalbond UEFA dit niet wil.
Verder op LINDA.nl
- Dit is alles wat we weten over de Delta-variant.
- Ilse betrapte haar vent op het bezoeken van prostituees: “Kiekjes vanaf de wallen tussen onze vakantiefoto’s.”
- Ingrid (55) kreeg twee keer een mountainbike-ongeluk: “Je moet je niet laten afschrikken door de risico’s.”
- Bente beleefde een hete nacht met haar droomman: “Tot het down under écht heet werd.” Om 11:00 lees je haar verhaal op LINDA.nl.
Dit is het weer van deze ochtend
- Het is een bewolkte en koele dag. Temperaturen kunnen oplopen tot 18 graden. Wil je meer weten over het weer? Kijk hier.
Lees ook
Maria (27) is fetisjmodel: ‘Iemand vroeg of ik over een hamster wilde plassen’


















