In ‘Gestalkt’ gaat Olcay Gulsen de strijd aan met een paar hardnekkige stalkers. Het nieuwe seizoen is vanavond voor het eerst weer op de buis. Hoe pittig is zo’n programma om te maken en welke verhalen blijven haar bij?
LINDA.nl spreekt Gulsen over dit nieuwe seizoen. “Ik heb geleerd om rustig te blijven, zelfs als de spanning keihard door mijn lijf raast.”
Escalatie
Ga er maar aan staan, meerdere fanatieke stalkers confronteren met hun gedrag. Gulsen was stiekem best nerveus voor de eerste opnames. “Iemand overrompelen met een camera is wel nieuw voor me”, vertelt ze. De eerste confrontatie was ook meteen keihard, er werd geduwd en getrokken. En dat terwijl het mijn insteek was om te praten. Binnen een paar seconden escaleerde het al, dus van mijn goede bedoelingen kwam hier niet zoveel terecht.”


















