Het is een zware tijd voor kinderen in een instelling of woongroep, zelfs hun ouders mogen niet op bezoek komen. Hanneke Titulaer heeft haar zoon Storm bijna twee maanden niet gezien.
De twaalfjarige Storm heeft autisme, epilepsie en is verstandelijk beperkt. Hem mee naar huis nemen uit de instelling was geen mogelijkheid voor Titulaer, vertelt ze bij Jinek.
Maatwerk
“Het zou traumatisch zijn voor Storm om hem uit zijn vertrouwde omgeving te halen”, vertelt Titulaer. Ze proberen wat te videobellen, maar echt contact is bijna niet mogelijk. “Hij praat niet, dus hij kan ook geen antwoord geven op mijn vragen.” Via zijn begeleiding hoort ze dat hij steeds onrustiger wordt. “Ik weet wel dat het bergafwaarts gaat.”

















