Een auto is gisteren op het strand van het beroemde Copacabana (Rio de Janeiro) ingereden op publiek.
Volgens de politie is er geen opzet in het spel.
Lees ook
Auto rijd ‘per ongeluk’ in op carnavalspubliek
Op de vlucht
Een acht maanden oude baby overleefde het incident niet. Verder raakten vijftien mensen raakten gewond, onder wie vier kinderen. De automobilist, die aanvankelijk probeerde te vluchten, werd geïdentificeerd als de 41-jarige Antonio de Almeida Anquim.
Oorzaak
Het vermoeden is dat hij de aanrijding heeft veroorzaakt als gevolg van een epileptische aanval. Ooggetuigen meldden dat de auto plotseling van zijn rijrichting afweek en daarbij dwars over een fietspad reed en daarna de voetgangers raakte. De plek is geliefd bij stadsbewoners en toeristen. Omdat het momenteel hoogzomer is in Rio de Janeiro, was het op het moment van de aanrijding erg druk op de promenade waar mensen graag een avondwandeling doen. Na het incident werden al snel veel beelden gedeeld via social media. Deze kunnen als schokkend worden ervaren.
#BREAKING Driver hits several people with car at Copacabana beach in Brazil. At least 15 people injured, among them children.
https://t.co/A1WbEwmLkf— Natasha Fatah (@NatashaFatah) January 19, 2018
https://twitter.com/GuidoGma/status/954154014211526656
https://twitter.com/RealNewsLine/status/954156914211983360


















