Wat begint als een gezellig rolschaatsfeestje in de loods van De Bondgenoten, loopt voor Diederik ineens uit de hand. Eén onschuldig slokje uit het glas van Joshlyn is voor Anouk reden voor een flinke woordenwisseling.
Als Diederik op zijn rolschaatsen naast Anouk komt zitten, krijgt hij meteen een verwijt naar zijn hoofd. Ze laat weten dat ze precies gezien heeft dat hij een slokje uit het glas van Josh nam. Diederik ziet er zelf niets kwaads in en vindt het maar een onschuldig gebaar, zeker omdat Joshlyn het hem zelf aanbood.
Voor Anouk voelt dat allerminst als een geruststelling. Ze zegt dat ze nu precies weet waar ze aan toe is en maakt duidelijk dat Diederik “1-0 achter staat” bij haar. Diederik snapt niet waar de heftige reactie vandaan komt en vraagt haar om ermee op te houden.

















