Hij was de laatste tijd regelmatig onderwerp van gesprek: alleenstaande vader Jay (33) uit ‘Een Huis Vol’. En dat is ‘m zelf ook niet ontgaan, vertelt hij aan ‘Vrouw’.
Vanuit iedere uithoek kreeg-ie hulp aangeboden: van een oppas tot hulp van een íets ander kaliber…
Lees ook
Vader Jay (33) uit ‘Een Huis Vol’: ‘Ik sta open voor een vrouw in mijn leven’
Reacties
Kijkers waren telkens weer onder de indruk hoe hij het met zijn vijf kinderen, helemaal in z’n eentje, voor elkaar wist te boksen. En tja, daar vallen ze natuurlijk massaal voor. Aan Vrouw vertelt Jay wat al die aandacht met hem heeft gedaan: “De reacties waren erg leuk: van kinderen die mij hebben benaderd ‘dat ze zelf ook zo’n vader willen’, tot vrouwen die respect hebben voor de manier waarop ik het in mijn eentje doe.”
Koekkoek
Maar daar bleef het niet bij, vertelt-ie lachend: “Een keer op een woensdag stond een vrouw voor mijn deur. Ze stond er geloof ik al heel lang. Ze bedankte me en deed letterlijk haar jas open. Ik dacht serieus: gebeurt dit echt? Ze zei dat ik dat ook verdiende, als ik zou willen.” Subtiel is anders, maar zo kan het natuurlijk ook.
Doe maar niet
Ondanks de talloze aanbiedingen is de ware nog niet op z’n pad gekomen, vertelt Jay. Maar mocht je interesse hebben: laat dat aanbellen dan vooral achterwege, gokken we zo.
Voor Jay was dat, op z’n zachtst gezegd, irritant, maar wat vinden vrouwen nou eigenlijk irritant aan mannen? Presentator Dirk Taat vraagt het zich af in het LINDA.tv programma ‘Vrouwen over Mannen’. Dit is het antwoord:
Bekijk de hele video van Vrouw hier.














