Bij drie fatale ongelukken kwamen afgelopen week negen mensen om het leven. Rijkswaterstaat gaat nu onderzoeken of er een verband is tussen die individuele gevallen.
Alle auto’s botsten tegen een portaal aan.
Gelijkenissen
Vier Apeldoornse vrienden kwamen op Tweede Paasdag om het leven door een klap tegen een portaal, wat eerder die week ook al in Den Haag gebeurde. De auto van de jongens vloog door de botsing in brand. Diezelfde paasmiddag reed in Staphorst een negentienjarige Deventerse ook al tegen zo’n portaal aan, tevens met een dodelijke afloop als gevolg.
Wegbeheerder Rijkswaterstaat noemt de recente gebeurtenissen ‘alarmerend’ tegenover het AD. Een woordvoerder vertelt tegenover de krant: ‘We betreuren de ongevallen zeer en leven mee met de nabestaanden. Is er een patroon? Moeten we dingen aanpassen? Dat zal na onderzoek van onze deskundigen duidelijk worden.’