Ook op andere plekken in de hofstad gaat wappert de vlag. De gemeentes Zwolle, Enschede, Tilburg, Den Bosch, Alkmaar, Hilversum, Rijswijk, Kerkrade, Steenwijkerland, Baarn, Dalfsen, Soest en Brummen hebben ook aangekondigd dat ze zondag de regenboogvlag uithangen.
In Haarlemmermeer en Capelle aan den IJssel blijft die vlag zelfs tot aan het einde van het EK hangen.
Regenboog
Op meerdere plekken worden ook gebouwen verlicht in de kleuren van de regenboog. De gemeente Leiden doet dat bijvoorbeeld bij de Koornbeursbrug, Capelle aan den IJssel verlicht het gemeentehuis en in Amstelveen een kunstwerk op het Keizer Karelplein.
In de afgelopen dagen zijn al meerdere regenboogprotesten tegen Hongarije gehouden. Zo werden de Erasmusbrug in Rotterdam, Ziggo Dome en de A’DAM Toren in Amsterdam en het stadhuis van Groningen verlicht in de kleuren van de regenboog.