Zanger Sven Haverkamp (24) had donderdag de avond van zijn leven. Hij zong een duet met zijn idool Ed Sheeran in de Johan Cruijff ArenA.
Hij trok de aandacht van de zanger via een gigantisch spandoek.

Perfect: Sven zingt duet met idool Ed Sheeran in de Johan Cruijff ArenA
Sven en Ed Sheeran
Sven uit Breda ging donderdagavond gewapend met een spandoek naar het concert van Ed Sheeran in Amsterdam. Hij had één doel: een duet zingen met Ed. En dat is hem gelukt.
Op het doek had hij in koeienletters de tekst ‘Can we sing Castle on the Hill together?’ gekalkt. Daarmee stond hij pal voor het podium in het Johan Cruijff ArenA. En het lukte hem nog ook.
Duet
De zanger merkte het spandoek op. Hij twijfelde even, maar liet toch een microfoon brengen naar de Bredase Sven. Op zijn sociale media kanalen deelde de Nederlandse zanger het eindresultaat: een duet met zijn idool Ed. Hij deed hij in het refrein in een tweede, lagere stem, want het refrein is te hoog voor zijn stem.
Voor de twee samen het nummer zongen, kletsten de twee nog even. Zo vertelde Haverkamp aan Sheeran wat de zanger voor hem betekent: “Ik hoorde je voor het eerst toen ik twaalf was. Door jou weet ik dat het mogelijk is om het met één gitaar ver te schoppen.”
Het duet met Ed deelde Sven op zijn sociale media-kanalen:
