Na Wendy van Dijk, Gordon, Johnny en Linda de Mol stapt nu ook Olcay Gulsen over naar Talpa. Wat ze daar precies gaat doen, is nog onduidelijk.
Een hele hoop veranderingen dus, voor de televisiewereld.
Olcay Gulsen op RTL
Sinds 2014 was de presentatrice vaste lifestyledeskundige bij RTL Boulevard. Daarnaast presenteerde ze programma’s als Beter Laat Dan Nooit en Boxing Stars. Dat laat de presentatrice nu achter zich. Een woordvoerder van Talpa bevestigde vanochtend namelijk haar overstap: “We zijn hartstikke blij dat Olcay bij ons komt werken.”
Van het meenemen van programma’s tot presentatoren
John de Mol is druk bezig om Talpa uit te breiden. Er was al bekend dat verschillende presentatoren van RTL naar Talpa gaan. En dat er verschillende programma’s overgaan als It Takes Two, Dance Dance Dance en Ik hou van Holland. Het mediaconcern kampt al jaren met matige kijkcijfers en wil op deze manier zorgen voor verandering.