Giselle van Cann is de nieuwe hoofdredacteur van NOS Nieuws. Ze volgt daarmee per 1 september Marcel Gelauff op, die eind mei bekendmaakte na elf jaar te stoppen als hoofdredacteur.
De 56-jarige Van Cann is al sinds 2011 plaatsvervangend hoofdredacteur van NOS Nieuws. Daarnaast is ze medeverantwoordelijk voor radio, televisie en online bij het nieuwsplatform.

Giselle van Cann is de nieuwe hoofdredacteur van 'NOS Nieuws'
Giselle van Cann
Van Cann begon haar journalistieke loopbaan in 1992 bij Het Financieele Dagblad. In 2008 maakte ze de overstap naar de NOS. Bij de nieuwsomroep was ze onder andere verantwoordelijk voor de introductie van NOS Stories, het nieuwsplatform voor jongeren.
“Het is een eer om hoofdredacteur te mogen zijn van NOS Nieuws. Tegelijkertijd voel ik het als een opdracht om er als nieuwsorganisatie voor iedereen te zijn en onze publieke journalistieke rol waar te maken”, zegt Giselle van Cann over haar nieuwe functie.
Marcel Gelauff
Marcel Gelauff werkte in totaal bijna twintig jaar bij de NOS. Eind mei meldde hij het belangrijk te vinden dat er plaats wordt gemaakt voor een nieuwe hoofdredacteur. Gelauff zei met ‘weemoed’, ’trots’ en ‘voldoening’ te zullen terugkijken op zijn tijd bij de omroep.
Nostalgie: Tineke de Nooij (81) keert tóch terug met eigen programma op Radio VeronicaLees ook















