In Het Perfecte Plaatje krijgen de deelnemers de opdracht om foto’s te maken voor een sexy kalender vol bouwboys.
Waar de één het hoofd aardig koel weet te houden, heeft de ander daar meer moeite mee.
‘Het Perfecte Plaatje’
Een dakdekker, loodgieter, elektricien, noem maar op: ze komen allemaal op de kalender van Het Perfecte Plaatje te staan. Eerst krijgen de kandidaten te horen welke maand ze gaan fotograferen in welk thema, daarna met welke bouwboy ze samenwerken. Als Kirsten Westrik haar model aan ziet komen lopen, een schilder, is ze meteen enthousiast: “Hij ziet eruit alsof hij er zin in heeft, dat heb ik ook. (…) Ik denk dat als dat shirt uitgaat, dat het dan wel ‘oehlala’ is.”
“Kun je een paar push-ups doen?”, vraagt ze voordat de shoot begint. Dat is een tip die ze heeft meegekregen van het gastjurylid: zo spannen de spieren mooi aan op de foto. Kirsten is onder de indruk: “Hij doet zijn push-ups, ziet er goed uit, is helemaal vol getatoeëerd. Ik denk dat het wel goed gaat komen!”
Aangezien Kirsten voor de Valentijnsmaand februari fotografeert, wordt haar model volledig tussen de hartjes en de rozen gezet. “Ik geef hem nog een roos in zijn mond, dat ziet er best leuk uit”, aldus de fotograaf. Haar model gaat direct aan de slag met roze verf en een verfroller en dat bevalt haar wel: “Dit is niet gek hoor!”
“Op een gegeven moment zei ik: geef die roos aan mij, alsof je mij verleidt. Nou je hoeft niet aan hem te vragen ‘hoe kijk je als je zwoel moet kijken?’, want mijn model kan dat héél goed. Ik zweer, ik kan dat niet. Als iemand tegen mij zegt ‘kijk sexy’, dan ga ik als één of andere stoned ezel kijken. O ja, jij hebt dit echt vaker gedaan. Ouwe boef!”
Kirsten is in ieder geval onder de indruk van haar model, maar of de jury dat ook is van haar foto? Daar zijn de meningen over verdeeld. “Ja, plat, platter, platst. Jemig, wat ordinair”, vindt jurylid Cynthia Boll. “Dat hart hier, die positie van dat kruis, de roos, de verf, dat bovenlijf..!” Ze gruwelt ervan.
“Wat een saaie doos ben jij joh”, vindt jurylid William Rutten. Cynthia: “Ik vind het afschuwelijk, echt!”
Of de jury het uiteindelijk eens wordt, zie je in de nieuwste aflevering van ‘Het Perfecte Plaatje’. Het programmais elke donderdag om 20.32 uur te zien bij RTL 4. De aflevering kijk je terug via Videoland.
GOED ARTIKEL? DELEN MAAR.
Jorieke van Noorloos
Jorieke van Noorloos weet álles van reality tv. Houdt ze zich daar niet mee bezig, dan duikt ze graag in persoonlijke verhalen, economisch nieuws of reist ze de wereld rond.