Goed nieuws voor iedereen die niet kan wachten op een verse portie liefde in B&B’s: Winter Vol Liefde is bijna terug.
Vanaf januari 2026 kunnen we ons weer onderdompelen in een seizoen vol ongemakkelijke dates in de sneeuw.
Goed nieuws voor iedereen die niet kan wachten op een verse portie liefde in B&B’s: Winter Vol Liefde is bijna terug.
Vanaf januari 2026 kunnen we ons weer onderdompelen in een seizoen vol ongemakkelijke dates in de sneeuw.
Na twee succesvolle seizoenen reist een nieuwe lichting avontuurlijke Nederlanders af naar besneeuwde oorden in Zweden, Oostenrijk, Noorwegen, Zwitserland en Andorra om het hart van een B&B-houder te veroveren.
Wie goed oplet, ziet dat er niet alleen nieuwe liefdeszoekers mee doen. Zo is er een bekend gezicht: Elsje (49. In seizoen één zocht ze het geluk bij Guido, maar dat werd niks. Nu heeft ze haar eigen lodge in het Zweedse Hammarstrand en wacht ze op een man die net zo dol is op rust en rendieren als zijzelf.
Ook Klaas (52) zoekt liefde in de bergen van Oostenrijk, waar hij vakantiewoningen runt en als berggids werkt. En Claudia (52) begon in haar geboorteplaats een kleurrijke B&B en hoopt die met een vrolijke vent te delen. De jongste deelnemer, André (27) uit Andorra, kookt in het familiehotel de sterren van de hemel en droomt van een nuchtere, gezellige Nederlandse vrouw die niet bang is voor wat sneeuw op haar neus.
En dan is er Hans (73) – al vijftig jaar in Noorwegen, maar nog altijd op zoek naar een Hollandse vrouw met droge humor. Verder is er Hanneke (34) die deelnemer Ruben vervangt. Hij trok zich terug, omdat hij vóór de opnames al liefde vond. Hanneke woont in het Oostenrijkse Leogang, organiseert wintersportvakanties en zoekt een man die haar enthousiasme kan bijbenen.
Verder is er Monique (61), die in Zwitserland haar eigen bed and breakfast aan het opbouwen is, en Robin (49), een creatieve meubelmaker in Zweden die het liefst de hele dag knuffelt, zaagt en sneeuwballen gooit.
De opnames spelen zich zoals je gewend bent van Winter vol Liefde af in de mooiste winterlandschappen van Europa. Jeroen Kijk in de Vegte verzorgt wederom de voice-over, met Leonie ter Braak als presentator van de specials.
Vanaf januari 2026 is Winter Vol Liefde te zien bij RTL 4 en Videoland.
Het beste van LINDA. direct in je mail? Meld je aan voor onze nieuwsbrief.