Katja Schuurman en Babette van Veen stonden weer samen op de set van Goede Tijden, Slechte Tijden. Om dit te vieren beantwoorden ze een aantal kijkersvragen. Over de serie, maar ook over hun vriendschap.
Op de set beantwoorden ze een aantal kijkersvragen over hun vriendschap. “Ik ben heel dankbaar voor hoe jij bent”, begint Katja. “Je hebt geen oordeel en we kunnen ontzettend lachen.” Babette deelt dat Katja zo’n groot hart heeft. “Wanneer je bij haar thuiskomt en een compliment geeft over het behang, wil ze het haast van de muur schrapen om mee te geven”, grapt Babette.
Guusje Nederhorst
De vraag over de fijnste herinnering aan de overleden Guusje Nederhorst, is haast onmogelijk te beantwoorden. “Dat zijn er ontelbaar veel”, aldus Katja. “Ja, daar heb ik er niet maar één van”, vult Babette aan. “Gewoon zij. Hoe ze was.”
Hoewel Katja, Babette en Guusje een dierbare vriendschap hadden, was de band tussen Babette en Guusje extra hecht. “Ik kan me voorstellen dat Guus de beste vriendin is geweest die je ooit hebt gehad?” vraagt Katja. “Ja, ik weet ook zeker dat ik zo’n vriendschap niet meer meemaak. Daar ben ik heel erg dankbaar voor”, aldus Babette.