De zoekactie naar de vermiste Duitse vader en zijn kind op het Veluwemeer is gestaakt. De hulpdiensten gaan ervan uit dat de twee niet levend meer gevonden gaan worden. Dat meldt de Kustwacht aan Omroep Flevoland.
Eerder vandaag werd de moeder en haar dochter gevonden. De moeder troffen ze aan bij het eiland Ral. Ze was er erg slecht aan toe en moest gereanimeerd worden. De hulpdiensten troffen het meisje aan op een boei. Over hun toestand is niets bekend.
Het gezin zou een tochtje hebben gemaakt met een kano. Rond 15.00 uur kwam er een melding binnen van het incident, de hulpdiensten rukten massaal uit. De kano werd bij het eiland Snip gevonden. Met een helikopter en reddingsboten is naar de vader en het kind gezocht. De actie focust zich nu op het bergen van de lichamen.
