Douze points? Nikkie de Jager gaat ze dit jaar niet weggeven tijdens het Eurovisie Songfestival. In de podcast Lightless Lounge vertelt ze dat ze dit jaar opnieuw is gevraagd, maar het aanbod vriendelijk heeft afgeslagen.
Douze points? Nikkie de Jager slaat aanbod van songfestival af
Vorig jaar weigerde de visagiste haar punten uit te delen na de diskwalificatie van Joost Klein.
Geen songfestival voor Nikkie
In de nieuwste podcastaflevering van Lightless Lounge, waarin Nikkie samen met haar manager Wes van Os in gesprek gaat, bespreken de twee het songfestival. Ze hadden zelfs Claude uitgenodigd om mee te praten, vertellen ze. Dat brengt Wes op een brandende vraag: wie gaat eigenlijk de punten uitdelen dit jaar?
Nikkie reageert dat ze net zo benieuwd is. “Ik ben het niet”, vertelt ze. Maar ze is, ondanks haar beslissing van vorig jaar, wel gevraagd. “Het was wel mijn eigen keuze. Ik denk dat heel veel mensen nu het gevoel gaan hebben dat ik niet meer ben gevraagd. Dat ik aan de kant ben gezet, maar dat is niet het geval.”
Ronde cirkel
AVROTROS wilde Nikkie wel heel graag hebben, vertelt ze. Toch ziet de visagiste dat zelf niet zo zitten. “Het was Joost zijn verhaal, maar het werd ook een beetje mijn verhaal. Voor mij was die cirkel wel rond, hoor.”
Mochten we ooit nog winnen? “Dan hoop ik dat ik nog wel gebeld word”, zegt Nikkie lachend. In 2021 presenteerde ze namelijk het songfestival in Rotterdam Ahoy.
Wes twijfelt of ze dan nog gevraagd zal worden als ze nu nee zegt. “Nou, als het zo werkt, dan maar niet”, reageert Nikkie vastberaden.
