Wie Special Forces VIPS kijkt, ziet bekende Nederlanders door de modder kruipen, weinig slapen en af en toe stevig onder handen genomen worden door de staf. Maar volgens oud-deelnemer Rachel John is dat nog maar het topje van de ijsberg.
Slapen is er amper bij. Twee, hooguit drie uurtjes per nacht, vertelt de Rachel John, die je kent als influencer en kickbokser. Soms word je halverwege wakker gemaakt om nachtwacht te draaien of een nieuwe opdracht te doen. Overdag? Geen siësta. Zodra je terugkomt van een missie, wacht er corvee.
Rachel vertelt: ‘Je slaapt pas om één uur en dan word je midden in de nacht nog eens wakker gemaakt om opdrachten te doen. Je slaapt per nacht echt maximaal twee, drie uur.’
@racheljohnie Natte onderbroek was echt vibes #specialforcesvips ♬ original sound – Rachel John