Voelt je gezichtshuid droog, onprettig of trekkerig? Niet gek met dit gure weer. Wellicht hebben we de oplossing voor je. Meld je aan voor dit LINDA.lab en test een nieuwe, luxe én hydraterende crème.
We hebben het over de Hydra-Essentiel [HA2] dag- en nachtcrème van Clarins. Deze nieuwe lijn zorgt namelijk voor een gehydrateerde huid bij iedereen. Dit weten de crèmes uit de lijn niet alleen te doen door het duo van hyaluronzuren, maar ook door de biologische kalanchoë. De kalanchoë stimuleert namelijk de natuurlijke hyaluronzuurproductie van de huid. Wat natuurlijke hyaluronzuurproductie betekent? Hyaluronzuur bindt zich aan water. Bij een natuurlijke productie hiervan is de huid zachter, gladder en meer gehydrateerd.
Met deze crème is de huid overdag dus gehydrateerd en wordt ’s nachts de natuurlijke vochtbalans hersteld. Het resultaat: een vollere en gehydrateerde huid. Dat maakt ons natuurlijk erg nieuwsgierig. Maken de producten deze belofte ook waar?
De tekst gaat verder onder de foto.
Wie zoeken we?
Om daar antwoord op te krijgen, zit er maar één ding op: testen. Daarom zijn we op zoek naar lezers die het product in de ochtend én de avond aan willen brengen op een gereinigde huid. Wellicht gebruik je nu een budgetvriendelijke variant en en ben je toe aan een upgrade. Of snakt je huid simpelweg naar wat extra voeding. Alle huidtypes en leeftijden zijn welkom.
Aanmelden maar
Ben je bereid gedurende twee weken de crèmes te testen? Mooi, want er is plek voor slechts twintig testers. Dus meld je hier gauw aan en kies uit een uitgebreid assortiment aan crèmes. We zetten ze voor je op een rij:
Kom je niet in aanmerking voor dit specifieke LINDA.lab? Er komen nog genoeg nieuwe LINDA.labs aan waar je aan mee kunt doen. Geef je hier op voor het LINDA.lab panel.