
Luxe skincareproducten, wie houdt er niet van? Want als we het hebben over onze huid, dan willen we alleen het beste van het beste. Kan jouw collectie aan verzorgingsproducten wel een upgrade gebruiken? Dan is het nu opletten geblazen. Je maakt namelijk 17 keer kans op een skincareset van Maria Galland Paris, bestaande uit een oogcrème en serum.
De producten komen uit de MILLE-collectie van het merk. Deze luxueuze anti-aging lijn is de crème de la crème onder de huidverzorging, ontwikkeld voor wie op zoek is naar zichtbare huidverjonging.
De collectie zit bomvol krachtige ingrediënten die écht wat doen voor je huid. Denk aan GGP – een nieuwe generatie anti-aging ingrediënt – samen met peptiden, hyaluronzuur en de antioxiderende kracht van vitamine E. Deze combinatie helpt fijne lijntjes zichtbaar te verminderen, verbetert de elasticiteit en stevigheid van je huid en herstelt de natuurlijke glans en hydratatie. En over de producten die je kunt winnen gesproken: 1040 | MILLE The Serum (ter waarde van €295) geeft je huid direct een frisse, stralende look, terwijl 1050 | MILLE The Eye Cream (ter waarde van €125) de tere huid rondom je ogen intens voedt en zichtbaar gladder maakt.
Dat wil je, toch? Laat daarom hieronder – voor 27 november – je gegevens achter. Wie weet staan de producten binnenkort in jouw badkamer.
Deze actievoorwaarden zijn van toepassing.
VERDER LEZEN?
- Krijg onbeperkt toegang tot alle artikelen
- Lees LINDA.magazine online
- Geniet van te gekke winacties en lekkere puzzels
- Maandelijks eenvoudig opzegbaar




























