Vorige maand maakte professioneel darter Michael van Gerwen bekend dat zijn huwelijk met Daphne over is. De twee waren twintig jaar samen, waarvan tien jaar getrouwd.
Voor even legde hij daarom de pijlen neer, maar die pakt hij snel weer op.
Michael van Gerwen over zijn scheiding
‘Tot ons verdriet wil ik laten weten dat Daphne en ik besloten hebben om onze relatie te beëindigen. Als gevolg hiervan heb ik mij teruggetrokken uit de komende toernooien. Het spijt me om mijn fans teleur te stellen, maar ik heb er vertrouwen in dat zij mijn keuze begrijpen’, schreef hij eerder op social media.
In een interview met Sportnieuws.nl vertelt Michael dat het nu beter met hem gaat. “Iedereen weet dat het een heel bewogen periode voor mij is geweest. Maar ik moet gewoon weer door en ga ook weer aan het werk. Ik ga weer doen wat ik heel leuk vind en dat is darten op het allerhoogste niveau. Het leven houdt niet op, hè”, zo vertelt hij voor de camera.
Van Gerwen wil niet veel kwijt over de breuk. “Heel veel mensen vragen dingen aan mij, maar ik vind het een privéaangelegenheid en daar heeft niemand iets mee te maken. Wat mensen er ook van zeggen, dat doet mij niet zo veel. Met mij gaat alles nu weer goed. Ik doe rustig aan en heb alles een beetje onder controle.”
Kinderen
Het belangrijkste vindt de darter dat alles goed voor zijn kinderen Zoë en Mike is geregeld. “Zij zijn mijn alles en het allerbelangrijkste. En ik ga er zelf op mijn eigen manier mee om. Ik heb nu weer zin om te gaan spelen.”
Hij maakt zijn officiële rentree op de US Darts Masters in New York. Het toernooi vindt vrijdag en zaterdag plaats in The Theater in Madison Square Garden in New York. Afgelopen weekend liet Van Gerwen zich al even zien op een podium. De drievoudig wereldkampioen deed mee aan Top of Darts 2025.