Maxime Meiland, die al maanden kampt met de verkoop van haar miljoenenvilla, woont tijdelijk in een tiny house. Maar ook dat hoofdstuk lijkt nu ten einde te komen.

Maxime Meiland zet 'tiny house' te koop op Marktplaats: 'Helaas'
De tv-persoonlijkheid heeft het knusse huisje te koop gezet op Marktplaats, voor een kleine 95.000 euro.
Villa te koop
De afgelopen periode was allesbehalve rustig voor Maxime. Haar villa raakte maar niet verkocht, ondanks verwoede pogingen. Ze kreeg wel een bod van een Amerikaans stel uit Texas dat naar Nederland wilde emigreren. “Ze hebben goed betaald!”, liet Maxime toen enthousiast weten. Helaas ging de verkoop alsnog niet door: het paar kreeg de financiering niet rond. Ook bleken ze Nederland nog nooit bezocht te hebben – iets wat de verkoop wellicht niet ten goede kwam.
Ondertussen is de bouw van Maximes nieuwe droomhuis in volle gang. Om die reden trok ze tijdelijk met haar gezin in een tiny house. Maar dat verblijf blijkt van korte duur. Zondag kondigde ze in haar Instagram Stories aan dat het huisje in de verkoop gaat.
‘Helaas kan die niet op ons erf blijven staan’, schrijft ze in haar post. Op Marktplaats staat inmiddels een advertentie, waarin het tiny house wordt aangeboden voor zo’n 95.000 euro. De belangstelling is groot: de advertentie is al 16.000 keer bekeken. Maxime en haar gezin zijn ondertussen druk bezig met de verhuizing.

La Dolce Vita
Opvallend is dat de Meilandjes in hun nieuwste tv-programma Chateau Meiland: La Dolce Vita wél succes lijken te hebben op de huizenmarkt – zij het in Italië. In de zoektocht naar hun droomvilla bezoekt de familie meerdere panden, maar het laatste huis – een karaktervolle woning van 300 jaar oud met hoge plafonds en houten balken – blijkt direct raak. Tijdens een lunch wordt er zelfs al onderhandeld met de makelaar en niet veel later is de koop rond. Terwijl Maxime in Nederland maar niet van haar villa afkomt, lukt het in Italië dus wél om een droomhuis aan te schaffen.
