Maxime Meiland (29) laat weten ‘heel opgelucht’ te zijn nadat bekend werd dat ze niet wordt vervolgd voor smaad. Dat vertelt ze aan RTL Boulevard.
Ze wordt niet vervolgd, omdat er te laat aangifte werd gedaan tegen haar.
Maxime Meiland
De tv-persoonlijkheid beschuldigde in haar biografie Maxime misbruikt, ontspoord en nu… gelukkig een man van verkrachting. Hoewel ze zijn naam niet noemde, was de man van mening dat hij veel last had van het verhaal. Hij beschuldigde de realityster van smaad.
Een eerdere aangifte werd geseponeerd. Toch probeerde hij via een artikel 12-procedure alsnog aangifte af te dwingen. Het hof bevestigt dat het verzoek is afgewezen. De klager had binnen drie maanden aangifte moeten doen nadat hij kennis had genomen van de uitlatingen, maar dat had hij niet gedaan.
Opluchting
Dat Maxime niet vervolgd wordt voor smaad is volgens haar ‘heerlijk’. In het interview met RTL Boulevard vertelt ze opgelucht te zijn: “Je denkt toch elke keer van: ja, welke kant gaat het opvallen, want je weet het eigenlijk maar nooit. Dus dit was voor mij wel heel erg fijn. Toch weer iets om los te kunnen laten.”