Gert Verhulst vond het eerste reünieconcert van de originele bezetting van K3 “een heel emotionele gebeurtenis”. De Studio 100-baas moest de nodige tranen wegpinken.
Zo gaf hij toe aan de Belgische Qmusic.
Gert Verhulst
“Ik zat te kijken bij het licht en het geluid, in het midden achteraan de zaal”, vertelt Gert. “Ik heb twee uur lang gehuild van ontroering. De muziek van K3 is toch de soundtrack van een belangrijk deel van mijn leven. En dat gold niet alleen voor mij, maar ook voor de 18.000 toeschouwers die gisteren uit volle borst hebben meegezongen en gedanst. Ook voor hen was het een heel emotionele avond.”
Naast hem zat dochter Marie. Ook zij was geroerd. “Het was echt heel emotioneel. Er hing gewoon zo veel liefde in de zaal, wat toch redelijk uniek is in deze tijd. Dus dat was echt heel speciaal.” Verhulst is heel erg trots op wat Karen Damen, Kristel Verbeke en Kathleen Aerts hebben neergezet in Antwerpen. “Het was een onvergetelijke avond.”
De originele K3
De drie zangeressen gaven vrijdagavond hun eerste reünieconcert in de AFAS Dome in Antwerpen. Ze onder luid gejoel het slotapplaus in ontvangst, oogden geëmotioneerd en gaven elkaar een knuffel voordat ze afscheid namen van het publiek. “Dankjewel iedereen”, sprak Damen de vele fans toe. “En niet vergeten: Ik ben Karen”, “Ik ben Kristel”, zei Verbeke, “En ik ben Kathleen”, aldus Aerts. “Voor altijd jullie K3”, besloten zij gezamenlijk.
Na een reeks optredens in Antwerpen staat K3 volgend jaar met een serie shows in Rotterdam Ahoy.