
Voor actrice en schrijfster Caro Derkx (30) is een kledingstuk geen wegwerpding. Dus koopt ze geen fast fashion en probeert ze alles waar een gat in zit, te repareren. “Dat maakt het meteen uniek.”
SHOOT “Ik ben niet van de roezels, maar het bloesje van Ganni vond ik te gek. Ook nooit geweten dat punthakken zo sexy kunnen zijn.”
PREPPY IN OXFORD “Tijdens mijn derde en vierde jaar van de toneelschool woonde ik in Oxford. Er zijn veel slimme mensen daar. Ik hing rond in hun mythische bieb, waar de Harry Potter-films zijn opgenomen. De Engelse preppy stijl van blouse onder trui, colbertje, geruit sjaaltje en loafers lag mij wel.”
EMMA “Mijn nieuwe boek heet Mijn onwaarschijnlijke vriendschap met Emma Watson. Hoe dat precies zit, verklap ik niet. Watson studeerde creative writing in Oxford en kreeg een hele generatie jongeren weer aan het lezen. Ik groeide op met haar fictieve personage Hermelien uit Harry Potter.”
VERDER LEZEN?
- Krijg onbeperkt toegang tot alle artikelen
- Lees LINDA.magazine online
- Geniet van te gekke winacties en lekkere puzzels
- Maandelijks eenvoudig opzegbaar










































