Eerlijk is eerlijk: stiekem blijven we allemaal een beetje Disney-fan. Disney weet dan ook niet van ophouden en komt met niets minder dan een prequel-serie van ‘Beauty And The Beast’.
Dit is wat we tot nu toe weten over 'Beauty And The Beast' - de serie (en het is betoverend)
In de nieuwe serie kun je bovendien een beroemde Britse popster spotten.
Disney remake
Cruella is de bioscoop nog niet uit of Disney komt alweer met een nieuwe live action serie. De serie is een prequel van Beauty And The Beast en gaat over hoe Gaston en LeFou ooit vrienden zijn geworden. Ook is te zien hoe het beest vervloekt is door een tovenares, waarmee het verhaal van Belle en het Beest natuurlijk is begonnen.
Cast
Wat de cast betreft: daar worden wij blij van- en jij waarschijnlijk ook. Luke Evans en Josh Gad, de acteurs die Gaston en LeFou speelde in de live action film uit 2017, nemen ook in deze prequel-serie de rollen op zich. En ook Rita Ora heeft een rol te pakken. De Britse popster speelt een ‘vluchteling met verrassende vaardigheden en een groot geheim’, meldt Variety. Het is niet de eerste keer dat Ora een acteerklus in de wacht sleept. Eerder was ze al te zien in films als Fast & Furious 6, Pokémon en de Fifty Shades-trilogie.
De tekst gaat verder onder de foto
Disney+
De afleveringen zijn te zien op Disney+. Hoewel we natuurlijk allemaal met smart zitten te wachten op het moment dat we weg kunnen zwijmelen op de bank, is nog niet bekendgemaakt wanneer deze te zien zijn. Nog even wachten dus!
