Deze keer geen Janice, maar onze stylist Bho Roosterman op de rode loper bij de premiere van ‘April, May en June’. En daar komen de nodige zenuwen bij kijken.
Niet alleen omdat het haar eerste rode loper-video is, maar ook omdat ze al het kostuumontwerp van de film heeft gedaan.
Pijnlijke hakken
Uiteraard heeft heel bekend Nederland weer goed uitgepakt voor deze feestelijke première. Alle drie de filmzussen – Elise Schaap, Tjitske Reidinga en Linda de Mol – hebben de mooiste jurken uit de kast getrokken. En tja, daarbij horen pijnlijke hakken. Tjitske heeft daarom bijpassende sloffen bij zich én deelt nog een speciale boodschap: “Ik wil graag een oproep doen voor lichtroze, lila en lichtgroene panty’s. Want die zijn gewoon niet te krijgen.”


























































