Cadeau op dinsdag

Tot over m'n oren smoorverliefd... We geven 30 x 2 tickets weg voor de voorpremière van Doe Maar! de musical

In de rubriek ‘Cadeautje op Dinsdag’ vind je wekelijks een fijne actie, speciaal voor jou. Denk aan een lekkere kortingscode, een winactie of gratis product. Alles om jouw week nét even wat vrolijker te maken. Het enige wat je hoeft te doen? Even aanmelden of inloggen als abonnee. Simpeler wordt het niet. 

Een winactie om tot over je oren smoorverliefd op te worden: we mogen 30 x 2 tickets ter waarde van 87,50 euro weggeven voor de exclusieve voorpremière van Doe Maar! de musical, op vrijdag 17 oktober om 19.30 uur in het AFAS Theater in Leusden.

Doe Maar! was dé band die in de jaren tachtig de toon zette in Nederland met hun rebelse en romantische nummers. Was of ben jij ook zo’n fan van die klassiekers? ‘Is dit alles’, ‘Belle Hélène’, ‘1 nacht alleen’, ‘De bom’ en natuurlijk ‘Smoorverliefd’: in de musical komen alle hits voorbij, maar dan in een nieuw verhaal met onder anderen Daniël Boissevain (jazeker, van Gooische Vrouwen) en Brigitte Heitzer (ook bekend van musicals als Evita en Mamma Mia!) in de hoofdrollen. En daardoor is de voorstelling eigenlijk voor iederéén een dikke tip.

Bij de tickets die we weggeven, zitten ook nog eens gratis consumpties, gratis parkeren onder het theater én gratis garderobe inbegrepen. Alles is dus tot in de puntjes verzorgd. Het enige wat jij nu nog hoeft te doen, is je hieronder vóór 7 oktober aanmelden voor de winactie en bedenken wie de gelukkige plus-een wordt.

 

Deze actievoorwaarden zijn van toepassing.

Zet volgende week dinsdag maar in je agenda, want dan trakteren we je weer op een gloednieuw ‘Cadeautje op Dinsdag’.