Het is 13 juli 2014 als Stefan Eggermont, de vriend van Janke Verhagen (36), wordt doodgeschoten. Een ‘vergismoord’, zo blijkt later.
Hoe pak je in hemelsnaam het leven weer op als de vader van je tweejarige zoontje wordt vermoord? Daarover schrijft Janke vanaf vandaag een columnreeks voor LINDA.nl: De Weduweregels.
Kopje koffie
“We waren net terug van een vakantie met zijn tweeën. Ruy (nu 7 jaar), onze zoon, was op dat moment nog bij vrienden”, vertelt Janke als we haar spreken. “Stefan zou het WK voetbal gaan kijken in Amstelveen, maar ik vond het ineens heel ongezellig dat hij al wilde gaan. ‘Laten we dan nog even samen een kopje koffie drinken in de tuin’, zei ik. Dus dat deden we. Daarna ging hij weg met de auto, dus ik wist ook dat hij niet heel lang in de kroeg zou blijven hangen.”